ניהול תיק השקעות


ניהול תיק נכסים גדול מצריך התעסקות רבה ומי שאינו עוסק בשוק ההון יתקשה להתפנות ולהשקיע זמן בלימוד עצמי, הכרת השוק ובמעקב אחר השינויים בו.  

תיק השקעות אישי וניהולו ע"י מנהל השקעות בעל רשיון הינו פיתרון מומלץ ויעיל.

 

תיק השקעות מכיל את מכלול הנכסים הכלכליים המצאים בבעלות חברה או יחיד. בעצם, על ידי אחזקה של מספר נכסים שונים, רמת הסיכון הכללית של כולם יחד יורדת. תמהיל הנכסים בתיק יכלול מניות, אגרות חוב, אופציות, תעודות שונות, מקרקעין, חוזים עתדיים, קווי ייצור וכל פריט אחר שצפוי לשמור על ערכו הכלכלי. 

 

התיק מנוהל על ידי מנהל תיקים אישי מטעם בית ההשקעות, אך הכסף בפועל נמצא בחשבון הבנק של הלקוח, על כן את המידע בנוגע לתיק, מקבל הלקוח בתדירות יומית בחשבון הבנק שלו.

 

מרבית בתי ההשקעות דורשות סכום מינימלי של חצי מליון שקלים בעבור ניהול תיק השקעות. ניהול התיק בסכומים אלו ינוהל לרוב באמצעות קרנות נאמנות/תעודות סל ודרכם יקבל התיק חשיפה לניירות ערך בחול.

 

בהתאם לטווח ההשקעה, יבצע מנהל התיק יחד עם הלקוח אופטימיזציה לניהול התיק, בחירת מידת הסיכון, רמת החשיפה לקרנות נאמנות, ותמהיל כולל של תיק ההשקעות.

 

היתרונות בניהול תיקים בעזרת מנהל תיק אישי:


שקט נפשי  ההשקעות מתבצעות על ידי מנהל השקעות אישי בעל רישיון, אשר מקבל החלטות מושכלות תוך זיהוי הזדמנויות בשווקים במטרה להביא את התשואה המבוקשת


בטחון פיננסי תיק ההשקעות מנוהל בשקיפות מלאה וניתן לבצע עליו מעקב ובקרה בכל שלב נתון. חשוב לדעת כי הכסף עצמו נשאר בחשבון הבנק שלך ואילו הניהול המעשי מתבצע באמצעות מתן הרשאה לבית ההשקעות לתת הוראות ביצוע בתיק


חסכון בזמן  מנהל ההשקעות מלווה אותך באופן צמוד וזמין לשירותך בטלפון, במייל ובפגישות


למי זה מתאים?

ניהול תיק השקעות באמצעות מנהל תיקים מתאים לכל מי שמעוניין להשקיע בשוק ההון הישראלי והבינלאומי, לאנשים שעיסוקם אינו מותיר להם די פנאי למעקב אחר ההתפתחויות בשווקים ולכל מי שמחפש אחר גוף אמין ומקצועי שיטפל בכספם באופן הטוב ביותר.

 

 תיק_השקעות.pdf

 

עודכן לאחרונה בתאריך ראשון, 03 אפריל 2016 13:09
עוד בקטגוריה: « קופת גמל להשקעה

פה לשירותך תמיד!

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

שם מלא *

טלפון

דוא''ל

נייד *